Pedag White Sneakers - sada na bílé boty

Značka: Pedag

Sada tří produktů na čištění a výživu bílé obuvi. 

  • obsahuje 3 kompletní kroky v péči o obuv
  • určená pro bílé tenisky nebo jiné bílé boty
  • vhodná pro různé materiály (viz popis u každého produktu)
  • výhodnější cena než při koupi všech produktů zvlášť
Dostupnost Skladem
549 Kč
Pedag White Sneakers - sada na bílé boty
Značka: Pedag

Tato sada zajistí kompletní péči o vaši obuv ve 3 krocích: vyčistí, osvěží bílou barvu + vyživí a v posledním kroku ochrání před vodou a znečištěním.

Sada obsahuje následující produkty, které zajistí kompletní péči o vaši obuv:

1 Sneaker Cleaner: Speciální bezbarvá emulze důkladně odstraňuje nečistoty ze světlých gumových nebo syntetických podešví u tenisek. Prostředek nanesete a rovnou čistíte aplikační houbičkou, která je součástí čističe.

2 Sneaker White: Bílý tekutý krém s aplikační houbičkou a především mimořádnou schopností zakrýt silně opotřebovaná místa nebo zašpiněná místa, která nejdou vyčistit, a to nejen na botách, ale i všech bílých doplňcích z hladké usně, syntetiky a textilu. Sneaker White obsahuje vyživující složky, a tak kůži dodává vláčnost.

3 Liquid Protector: Tekutý impregnační koncentrát s výživou hloubkově chrání před vodou, nečistotami a solnými skvrnami. Liquid Protector má navíc inovativnísložení, a tak není zátěží pro naše životní prostředí (bez PFOS/PFOA). Hodí se pro hladkou a broušenou kůži, textil, syntetiku i TEX-membrány. Perfektní je na prošitou obuv (švy), kožené podešve či světlé stélky. Výhodou je, že můžete aplikovat přímo na náchylná místa, cíleně přesně tam, kam potřebujete.

Doplňkové parametry

Kategorie: Výhodné sety
Typ ošetření obuvi: impregnace, čištění, výživa, výhodné sety
? Vhodné na: kůže, textil, syntetika, nubuk, TEX membrána, kožené podrážky, švy, gumové podešve, stélky