Adjustační ponožky KIDS MULTICOLOR

Značka: Happy Feet

Originální Adjustační ponožky® KIDS slouží jako terapeutická pomůcka pro vbočený palec, kladívkové prsty, křivé a stísněné prsty, časté křeče v prstech, unavené a bolavé nohy, otoky nohou, patní ostruhu, kuří oka a jiné problémy nohou. Díky speciálním meziprstním oddělovačům se zrychluje krevní oběh a tím se urychluje i regenerace nohou. Adjustační ponožky pomáhají tím, že udržují nohy a prsty mobilní, ohebné, a tím méně bolestivé.

Velikost
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Dostupnost Skladem
550 Kč –7 % 510 Kč
Adjustační ponožky KIDS MULTICOLOR
Značka: Happy Feet
Adjustační ponožky KIDS MULTICOLOR | Zelenáčky
Akce
550 Kč –7 %

Originální Adjustační ponožky® KIDS slouží jako terapeutická pomůcka pro vbočený palec, kladívkové prsty, křivé a stísněné prsty, časté křeče v prstech, unavené a bolavé nohy, otoky nohou, patní ostruhu, kuří oka a jiné problémy nohou.

Díky speciálním meziprstním oddělovačům se zrychluje krevní oběh a tím se urychluje i regenerace nohou. Adjustační ponožky pomáhají tím, že udržují nohy a prsty mobilní, ohebné, a tím méně bolestivé.

Dětské Adjustační ponožky jsou vyrobeny z jemné bavlny s příměsí polyesteru a elastanu. Mají volnější lem a otevřenou přední část se čtyřmi oddělovači prstů vyrobenými ze stejného materiálu jako celé ponožky. Tyto oddělovače vyvíjejí jemný tlak na prsty u nohou, aby vyrovnaly prsty s chodidlem. Oddělovače jsou vyráběné ručně a a jejich výroba je přísně kontrolována, protože pro dosažení maximálního efektu ponožek je velmi důležité dodržení jejich správné délky a šířky.

Adjustační ponožky uvolňují stres a napětí v nohách, pomáhají správně sladit prsty, snižují tření a podráždění, zmírňují bolesti nohou, zlepšují krevní oběh, dodávají nohám a prstům novou energii. 

S nošením ponožek u dětí začínejte velmi pomalu, vždy pod dohledem dospělého a dbejte na přiložený návod:

adjustacni-ponozky-navod Začněte s meziprstními oddělovači na špičkách prstů, vyšité nožičky směřují vždy k sobě 
(přibližně 5-10 minut denně).
Po několika dnech nošení ponožek posuňte oddělovače do poloviny prstů, pozvolna prodlužujte čas nošení
(přibližně 30-60 minut denně).
Po několika týdnech budete schopni posunout oddělovače úplně mezi prsty, 
čímž docílíte maximálního efektu.


Upozornění

UPOZORŇUJEME, že Adjustační ponožky nejsou určeny pro běžnou chůzi, plně účinné jsou v uvolněné poloze, kdy nohy nejsou pod tlakem – tj. vsedě nebo vleže.

Spaní v ponožkách u dětí nedoporučujeme!

Adjustační ponožky nenahrazují lékařskou léčbu. Problémy nohou Vašich dětí řešte včas s fyzioterapeutem.

Dostupné velikosti

2XS (vel. 27-30), XS (vel. 31-34)

Složení

90% bavlna, 7% polyester, 3% elastan
Praní: ručně nebo v pračce na jemný program (30 °C)