Superpotraviny - potraviny s vysokým obsahem vitamínů a minerálů

Do kategorie superpotraviny zařazujeme všechny potraviny, které jsou bohaté na vitamíny, minerály, stopové prvky, aminokyseliny, enzymy, antioxidanty, potraviny s vysokým obsahem vláknin a podobně. Dodávají je našemu tělu ve zvýšené míře a pomohou zejména při sportu a aktivní činnosti.
Vyzkoušejte mandlový protein ve formě lahodného prášku - obsahuje 50% čistě přírodních bílkovin a spoustu vlákniny a je výborným základem pro fitness stravu sportovce.
Kustovnice čínská, neboli Goji, obsahuje obrovské množství vitamínu C. Má vliv na snižování krevního tlaku, obsažený beta karoten má antioxidační účinky.
Osolte si své pokrmy zdravěji - nabízíme himalájské soli s vysokým obsahem minerálů, ručně těžené a sušené na slunci bez jiných příměsí. Je mnohem lepší variantou než běžná kuchyňská sůl.
Maca posiluje organismus, imunitu, myšlení a paměť. Je vhodná pro sportovce - zrychluje regeneraci svalů, zvyšuje sílu a vytrvalost, podporuje růst svalové hmoty.

 
30
649130649
Značky

Stránka 1 z 3 - 40 položek celkem

Další produkty

Stránka 1 z 3 - 40 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací zde.