Adjustační ponožky - úleva pro Vaše nohy

Zatímco naši pradávní předkové se proháněli po naší matičce Zemi bosí, my - moderní společnost - se již neobejdeme bez obuvi. A častokrát hlavně my - ženy - jsme se schopny pro módu obětovat a snést i nějakou tu bolest. V práci nebo na cestách někdy trávíme i celý den v uzavřené obuvi a to se pak samozřejmě podepisuje na zdraví našich nohou. Někdy se tomu ale bohužel nevyhneme a třeba ze společenských důvodů si nemůžeme vzít tu nejpohodlnější obuv.

Řešíte časté bolesti nohou?

Nepřirozeně zkroucené prsty v úzké botě, vysoká zátěž chodidel a nohou při sportu nebo náročném výšlapu, chůze v botách na vysokém podpatku - to jsou jen ty nejběžnější činnosti, které mohou způsobit zvýšenou únavu nohou a pak i celého těla. Pokud máte často tento pocit, vyzkoušejte adjustační ponožky! Jsou skvělou relaxační a terapeutickou pomůckou pro zmírnění Vašich problémů.

Adjustační ponožky uvolňují stres a napětí, pomáhají dostat prsty do správné a přirozené pozice. Zmírňují bolesti nohou, zlepšují krevní oběh. Jsou vyrobeny z bavlny s příměsí elastanu, adjustační ponožky OFF WHITE jsou vyrobeny ze směsi akrylu, polyesteru a elastanu. 


Adjustační ponožky uleví od bolesti nohou

 

Jak to funguje?

Čím jsou adjustační ponožky tak speciální? Mají volnější lem s otevřenou přední částí a čtyři oddělovače prstů, které jsou vyrobeny přesně a ručně tak, aby se prsty na nohou dostaly do přirozené pozice. Oddělovače jsou vyrobeny ze stejného materiálu jako ponožky. Přesnost výroby a dodržení správných jejich rozměrů je důležitá pro dosažení maximálního efektu a pocitu uvolnění. Výrobek je patentován v USA.

 

Adjustační ponožkyUSA Patent

 

V první fázi si oddělovače posunete až ke špičkám prstů a nosíte ponožky denně kolem 15-20 minut. Po několika dnech nastavíte oddělovače prstů asi do poloviny prstů a nosíte 1-2 hodiny denně. Po dalších dvou týdnech můžete oddělovače posunout až ke kořenu prstů a tak dosáhnete nejvyšší účinnosti ponožek.

Adjustační ponožky při terapii

Adjustační ponožky® mohou sloužit i jako terapeutická pomůcka pro:

  • vbočený palec
  • kladívkové prsty
  • křivé a stísněné prsty
  • časté křeče v prstech
  • unavené nohy
  • oteklé nohy
  • patní ostruhu
  • kuří oka

 

Kdy nosit adjustační ponožky?

Adjustační ponožky nejsou určeny pro běžnou chůzi, účinné jsou v uvolněné poloze, kdy nohy nejsou pod tlakem – při relaxaci u televize, sezení, ležení, nebo spánku. Nenosíme je v botách. Adjustační ponožky lze prát v pračce s programem na jemné praní.

Zrovna jste hledali zajímavý a unikátní dárek pro své blízké? Adjustačními ponožkami je můžete příjemně překvapit a zároveň jim pomoci od únavy a bolesti po náročném dni.


 

Adjustační ponožky GREEN Adjustační ponožky MULTICOLOR Adjustační ponožky PINK Adjustační ponožky RED
Adjustační ponožky GREEN Adjustační ponožky MULTICOLOR Adjustační ponožky PINK Adjustační ponožky RED
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací zde.