Ostropestřecový olej s pampeliškou OO-T

Značka: Nový s.r.o.

Pro zdravá játra, trávení, detoxikaci, imunitu, pokožku a klouby

Doplněk stravy

Objem
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Dostupnost Skladem
176 Kč –15 % 150 Kč
Ostropestřecový olej s pampeliškou OO-T
Značka: Nový s.r.o.
Ostropestřecový olej s pampeliškou Dědka kořenáře | Zelenáčky
Akce
176 Kč –15 %

Ostropestřecový olej s pampeliškou obsahuje byliny, které podporují regeneraci jaterních buněk, udržují detoxikační schopnost jater (ostropestřec) a příznivě ovlivňují vylučování moči, čímž také napomáhají detoxikaci organismu (fenykl) a udržují obranyschopnost těla (ostropestřec). Podporují trávení (ostropestřec, lopuch, benedikt, libeček, pampeliška), přispívají k normální činnosti žaludku a jater (pampeliška), udržují normální hladinu glukózy v krvi, pročišťují krev a přispívají k normálnímu stavu pokožky, kloubů a chrupavek (lopuch). Podporují fyzickou výkonnost (libeček) a působí jako antioxidant (ostropestřec, pampeliška).

Doporučené dávkování

½ lžíce 3× denně při jídle. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Přípravek není náhradou pestré stravy. Není určeno dětem do 3 let. Uchovávejte v suchu a tmě při pokojové teplotě v dobře uzavřeném obalu mimo dosah dětí. Sediment bylinného původu není na závadu.

Kuchyňské zpracování: 1lžičku až 1 lžíci lze přidávat do jídel. Snese teplotu ke zpracování do 140 °C. Chuť je vlivem účinných látek z kořene pampelišky výrazněji nahořklá než u ostropestřecového oleje.

Skladování

Uchovávejte v suchu při pokojové teplotě v dobře uzavřeném obalu mimo dosah dětí. Chraňte před světlem a mrazem. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Přípravek není náhradou pestré stravy. Není určeno dětem do 3 let.

Složení

Olejová složka: ostropestřecový olej, amarantový olej, lněný olej a slunečnicový olej. Bylinná složka: ostropestřec mariánský, pampeliška lékařská, lopuch větší, libeček lékařský, benedikt lékařský, fenykl obecný, kotvičník zemní, parcha saflorová, puškvorec obecný.

Výrobce

Nový s.r.o.