Pedag SHOE STRETCH sprej na roztažení bot

Značka: Pedag

Tlačí vás bota? Roztahovač kůže od pedag vám pomůže proti tlačení obuvi. Sprej s pumpičkou jemně rozpíná kůži a odstraňuje tlakové body na kožené obuvi.

Dostupnost Skladem
249 Kč
Pedag SHOE STRETCH sprej na roztažení bot
Značka: Pedag

Právě jste si pořídili nové boty na další sezónu? Ale co když vaši noví oblíbenci po prvních nošeních nepříjemně tlačí a dřou? Je škoda, aby kvůli tomu nový pár bot zůstal většinu svého času nevyužitý a zavřený v botníku. S pedag Shoe Stretch tomu tak nemusí být, protože navždy předejde otlakům z kožených bot během několika minut a vaše boty budou konečně perfektně sedět. Sprej je ideální také při nepohodlí způsobeném problémem s vbočenými palci (hallux valgus).

Použití:

  • Nastříkejte na vnitřní stranu bot přípravek pedag Shoe Stretch a pět minut v něm choďte.
  • Pokud chcete botu natáhnout více, noste během natahování silnější ponožky.
  • Postup opakujte, dokud se tlakový bod neodstraní.
  • Přípravek změkčuje kůži, látky pronikající do hloubky udržují kůži po zaschnutí pružnou.
  • Po ošetření je nejlepší obuv nechat pomalu vyschnout. Pro udržení roztažení kůže je ideální vkládat do obuvi robustní dřevěný napínák.

Tip:

  • U světlých, savých kůží používejte sprej na roztažení kůže opatrně a v menším množství. Tímto způsobem zabráníte tomu, aby se hluboko působící tekutina dostala zevnitř na vnější stranu. Pokud účinek ještě není dostatečný, je lepší postřik opakovat.
  • U velmi citlivých lehkých kůží můžete také impregnovat vrchní materiál, abyste zabránili prosakování kapaliny.


Vhodné také pro obuv s klimatickou membránou TEX.

horlavina

H226 Hořlavá kapalina a páry.

P102 Uchovávejte mimo dosah dětí. P210 Chraňte před teplem, horkými povrchy, jiskrami, otevřeným ohněm a jinými zdroji zapálení. Zákaz kouření. P501 Odstraňte obsah/obal předáním oprávněné osobě k nakládání s odpady.

Doplňkové parametry

Kategorie: Doplňky pro péči a čištění
Typ ošetření obuvi: doplňky
? Vhodné na: kůže