Diovital bylinný čaj

 
 

Bylinný čaj v prášku - doplněk stravy. Unikátní spojení superpotravin. Rostliny Matcha, Moringa a Citrus Limon jsou známé vysokým obsahem vitamínů, minerálů a antioxidantů. Připravíte si z nich nápoj, díky kterému budete plní energie, odolnější vůči stresu a po celý den vás bude provázet dobrá nálada.

Obsah: 23 sáčků

all

Dostupnost Skladem
749 Kč    
Značka Diochi
Kategorie Superpotraviny - potraviny s vysokým obsahem vitamínů a minerálů
 

Matcha je vysoce kvalitní prášek z lístků zeleného čaje s příjemnou nasládlou chutí, která pochází z rostliny Camellia sinensis, ze které pochází i zelený čaj. Obsahuje vysoký podíl koncentrovaného čajového kofeinu - teofylinu a spolu s L-theaninem posiluje pozornost a zvládání stresu. Stimuluje fyzické i duševní schopnosti, osvěžuje tělo. Obsahuje mnohokrát více přírodních antioxidantů a katechinů než klasický zelený čaj, obzvlášť více látky epigalokatechin - 3 galát, který má prokázané silné antioxidační účinky. Ty umí zpomalovat proces stárnutí buněk a odstraňují toxiny z těla.

Obsažené fytolátky harmonizují organizmus a podporují metabolismus tuků a přispívají tak ke kontrole tělesné hmotnosti. Přispívají k normálnímu stavu pokožky, ochraňují dutinu ústní a podporují zdraví zubů, příznivě ovlivňují hladinu cholesterolu v krvi a díky normalizaci činnosti srdce posilují krevní oběh a ulevují od otoků nohou.

Moringa obsahuje vysoký podíl vitamínů, minerálů, enzymů a antioxidantů. Svým obsahem fytolátek pomáhá normalizovat hladinu cukru v krvi a díky vysokému obsahu železa je velmi vhodná pro vegetariány, vegany a lidi trpící anemií. Listy moringy obsahují desítky vitamínů a minerálů - např. vitamín A, C, vápník, železo, hořčík nebo omega 3 nenasycené mastné kyseliny.

Přírodní citrónová silice posiluje přirozenou obranyschopnost těla, zlepšuje paměť a dává čaji příjemnou chuť a vůni.

  • Matcha obsahuje více přírodních antioxidantů a katechinů než klasický zelený čaj - epigalokatechin - 3 galát
  • Matcha jako antioxidant podporuje zpomalení procesu stárnutí buněk
  • Stimuluje fyzické a duševní schopnosti
  • Přispívá ke kontrole tělesné hmotnosti
  • Moringa přispívá ke kontrole hladiny cukru v krvi
  • Citrus Limon podporuje přirozenou obranyschopnost těla a paměti

Dávkování

Dospělí 1 sáček 1x denně. Po třech týdnech užívání následuje jeden týden přestávka.

Upozornění:
Není vhodné pro děti do 6 let, těhotné a kojící ženy.

Země původu

vlajka-ceska Česká republika

Regenerace-ve-sfere

Hmotnost 0.2 kg