Regenerace ve sféře

Unikátní systém regenerace a detoxikace organismu, ve kterém bioinformační přípravky působí na energetické dráhy v těle jejichž disharmonie vytváří nejen zdravotní komplikace.

Pomocí dvanácti bioinformačních přípravků neboli dvanácti klíčů dokážeme vyladit dvanáct základních meridiánů (energetických drah) našeho těla. Též mají vliv i na 8 speciálních meridiánů, které spolu se základními tvoří podstatu naší energetické sítě.

Když se podíváme na schéma Regenerace ve Sféře, připomíná nám lidské tělo a každý přípravek je klíčem k určité oblasti. Jednotlivé části jsou vzájemně propojeny energetickými dráhami, kterým se také říká meridiány.

  • 12 základních pozic
  • 12 přípravků
  • 12 barev

Regenerace-ve-sfere

Každý kroužek nákresu odpovídá určitým orgánům a je i klíčem k dané oblasti. Lahvičky vyzařují různé frekvence, které odpovídají příslušné oblasti těla. Užíváním přípravku v pravidelných intervalech docílíte synchronizace se shodnými informacemi produktu a ty se vzájemně vyruší. Pokud jste měli v těle nějaká depozita odpadních látek, začnou se z těla tyto škodliviny pomocí biorezonance postupně uvolňovat.

V preparátech jsou obsaženy vybrané rostliny a podle speciálního postupu jsou sestaveny do pyramidálního systému. Rostliny spolu vzájemně synergicky působí a celá kompozice má velmi silný regenerační efekt.

Úspěchy produktů Diochi


Společnost Diochi byla založena v roce 2003

  • 2005 Přípravek BAKTEVIR obdržel 1. místo „Nejlepší přírodní produkt“ na mezinárodní výstavě ECOMED, PL
  • 2007 Přípravek DETOXIN obdržel 2. místo „Nejlepší přírodní produkt“ na mezinárodní výstavě ECOMED, PL
  • 2008 Společnost DIOCHI získala 2. místo na mezinárodní výstavě ECOMED, PL v kategorii ,,Nejlepší sestavení bylin v přípravcích Medicína Dálného východu“
  • 2010 Přípravek Deviral obdržel 3. místo „Nejlepší přírodní produkt“ na mezinárodní výstavě ECOMED, PL
  • 2015 Kosmetický přípravek Diolift hydrogel získal ocenění na prestižní soutěži Inspiracje ve Varšavě v kategorii „Jedinečné a inovativní výrobky“

 

Produkty DIOCHI najdete zde v kategorii DIOCHI:

regenerace-ve-sfere