Poctivé RAW tyčinky - Vaše energie na výlet

Co si vezmu na výlet?

Klasická otázka. Auto potřebuje palivo, elektrokolo potřebuje elektrickou energii a lidské tělo není výjimkou. Pro správnou funkci svalů potřebujete (mimo jiné) sacharidy - jsou obsaženy v cukrech, škrobu, celulóze, ale i vláknině. Sacharidy Vám pomáhají udržovat správnou hladinu glukózy v krvi. Závisí na tom Váš výkon. Správnou funkci zažívacího traktu podpoříte příjmem vlákniny. Při sportu je samozřejmě důležitý pitný režim, abychom předešli dehydrataci - doporučuje se vypít půl litru tekutin, nejlépe neslazených, na každou hodinu zátěže.

Jde to i bez konzervantů

Pokud jste se již dostali do situace, že Vás na kole po dvou hodinách jízdy přepadl hlad a náhle jste slabí tak, že málem spadnete z kola, zřejmě jste podcenili situaci - pak se hodí mít s sebou něco na doplnění energie... samozřejmě ne poté až vysílením padnete, ale pokud plánujete delší výlet, snažte se tomu raději předejít...

 raw-tycinky-zelenacky-3

Exotický ananas, švestky, sladká moruše, kešu nebo mandle ?

Představujeme Vám naše unikátní RAW tyčinky - ručně vyrobené z poctivých surovin a plné přírodní energie.
Základem pro výrobu RAW tyčinek je datlová pasta, vyrobená z rozemletých sušených datlí, která drží všechny ingredience hezky pohromadě. Každá tyčinka má svou specifickou chuť, která je tvořena nasekaným sušeným ovocem a oříšky nebo mandlemi. Sušené ovoce a oříšky jsou nasekány nahrubo, tyčinka pak pěkně křupe :) a zachovává si přírodní chuť. Naše RAW tyčinky obsahují pouze přírodní cukr, jsou bez lepku a bez konzervantů. Vše je čistě přírodní a tím je také zachováno maximum živin.

Vyberte si a ochutnejte tyčinku podle požadavků Vašich chuťových buněk. Zdrojem lehce stravitelných sacharidů jsou banány. Sladká moruše bílá obsahuje kromě přírodního cukru také vysoké množství vitamínu C a je přírodním antioxidantem. Pokud máte sladkého dost, pak si dejte ananasovou tyčinku. Ananas, plný vlákniny, navíc obsahuje enzym bromelin, který podporuje hojení ran a je silně protizánětlivý. Kešu oříšky jsou bohaté na minerály a omega 3 nenasycené mastné kyseliny. Kustovnice čínská (goji) obsahuje vysoké množství vitamínu C, má protizánětlivé účinky a reguluje krevní tlak. Křupavé kakaové boby - plné energie, minerálů a antioxidantů - byly od nepaměti jedním z důležitých zdrojů potravy tamních domorodců.


raw-tycinky-vyroba

Mandlový protein nebo maca pro příznivce fitness

Pro příznivce fitness máme připravenu RAW tyčinku s mandlovým proteinem. Mandlový protein obsahuje 50 % přírodní bílkoviny a hodně vlákniny. A bílkoviny, jak je známo, podporují růst svalové hmoty.

Vytrvalost, regeneraci a sílu podpoříte švestkovou tyčinkou s práškem z kořene Maca. Nezaměnitelnou příchuť oblíbeného ovoce dodají tyčince sušené švestky a kousky křupavých jader mandlí.

tycinky-protein-visne

Nahraďte přeslazené cukrovinky z hypermarketů

Cítíte, že s přibývajícím věkem Vám třeba přestávají chutnat přeslazené cukrovinky z hypermarketů? Zkuste si místo toho pochutnat na poctivé RAW tyčince. Třeba zjistíte, že je to pro Vás nebo pro Vaše děti příjemná změna ve Vašem jídelníčku, pokud už tedy dávno nejsou RAW tyčinky jeho součástí.

zelenacky-tycinky


 

RAW tyčinka Moruše RAW tyčinka Ananas RAW tyčinka Švestky RAW tyčinka PROTEIN Višeň
RAW tyčinka Moruše RAW tyčinka Ananas RAW tyčinka Švestky RAW tyčinka PROTEIN Višeň

 

Poctivé RAW tyčinky Zelenáčky

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací zde.