Meruňková jádra - největší zdroj vitamínu B-17- přírodní chemoterapeutikum

Vitamín B-17, znám jako Amygdalin, je přírodní chemoterapeutikum, které nalezneme ve více než 1200 rostlinách. Největší koncentrace tohoto vitamínu obsahují téměř všechny ořechy, mandle (nejvíce hořké), jádra peckovic, ale i jablek a hrušek, semena sezamu, lnu, obilí, borůvky, brusinky, bez, mladý ječmen, bambusové výhonky, čirok a nejvíce jádra meruněk. Minimální množství tohoto vitamínu je obsaženo i v mnoha dalších semenech, obilovinách a zelenině, kterou běžně konzumujeme.

Vitamín B-17 má protirakovinné účinky, které jsou známy již několik desetiletí. Podle posledních výzkumů, aby člověk dosáhl preventivního protirakovinného účinku, potřebuje 100 mg vitamínu B-17 denně, to je 7 - 10 meruňkových jader denně.

Jedno meruňkové jádro je asi na 5 kg tělesné váhy a k protirakovinné prevenci postačí.

Pro pacienty s rakovinou je doporučené užívat 500 mg vitamínu B-17 denně, to je 40-50 meruňkových jader denně po dobu než dojede k remisi - k vymizení příznaků nemoci.

Vitamín B-17 je podle posledních studií i velmi prospěšný při chemoterapii či ozařování. Pomůže totiž tělu bojovat proti rakovině agresivněji a hlavně bez jakéhokoliv poškození a navíc posiluje imunitní systém. Vitamín B-17 je efektivnější při užívání společně s enzymy, vitamíny A,E,C,B15, antioxidanty, které v kombinaci s B-17 ničí rakovinné buňky.

merunkova-jadra-1


 

Koupit Meruňková jádra BIO
Meruňková jádra BIO
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací zde.