Hlíva ústřičná - houba pevného zdraví a dlouhověkosti

hliva-ustricnaLéčivé účinky hlívy ústřičné jsou už po tisíce let dobře známy asijským lékařům, díky nimž si postupně dobývá i naši západní medicínu. V Asii je hlíva považována za houbu pevného zdraví, energie a dlouhověkosti, působí proti rakovině, snižuje cholesterol v krvi, silně povzbuzuje imunitní systém.

Najdeme v ní řadu vitaminů skupiny B, vitamin C, dále minerály, proteiny, steroly, aminokyseliny, mastné kyseliny a potřebné stopové prvky (Fe, K, P, Na, Zn, Se, Cr, Cu, B, I) a další. Dále obsahuje např. bílkoviny, mastné kyseliny a vlákninu, která významně přispívá k detoxikaci střev.

Konzumace hlívy nás chrání před velkým množstvím virů, bakterií, plísní a toxických látek, ale i před běžným nachlazením, chřipkou, angínou a chronickými nemoci jako je např. astma, alergie, ekzémy, úporná mykotická onemocnění, opakující se záněty, revma, cukrovka apod., až po závažné nemoci kardiovaskulárního systému a zmíněné rakoviny. 

U hlívy byl objeven účinek snižování hladiny krevního cukru a potíží spojených s cukrovkou, jako je např. vysoký oční tlak.

Celkově prospívá zdraví, průchodnosti a elasticitě cév a tepen a chrání naše srdce.


 

Koupit Hlívu ústřičnou BIO
Hlíva ústřičná BIO 100 kapslí