OLAPLEX® No. 4 šampon

 
 

Olaplex® Bond Maintenance šampon - zdravé vlasy jsou krásné vlasy! Náš vyživující a regenerační šampon zanechá vaše vlasy zdravější po každém použití. Vhodný ke každodennímu použití.

250ml

Dostupnost Skladem
599 Kč    
Kategorie Přírodní kosmetika - šampony
 

Šampon OLAPLEX s patentovanou látkou "bis-aminopropyl diglykol dimaleát", která obnovuje, posiluje a hydratuje vlasy a dodává vlasům přirozený lesk a maximální rekonstrukci. K dosažení dlouhodobého výsledku při každém použití šamponu použijte kompletní systém OLAPLEX. Vhodný pro všechny typy vlasů.

Vyrobeno bez síranů, parabenů a lepku. Veganské.

POSILUJE, OBNOVUJE A OPRAVUJE

Zdravé vlasy jsou krásné vlasy! Náš vyživující a regenerační šampon zanechá vaše vlasy zdravější po každém použití. Vhodný ke každodennímu použití.

Způsob použití

1. Použijte malé množství šamponu k umytí vlasů, nebo k opláchnutí vlasů po aplikaci OLAPLEX NO.3 Hair Perfector. Vytvořte šamponem ve vlasech pěnu a následně vlasy důkladně opláchněte vodou.

 2. Pokračujte s kondicionérem OLAPLEX NO. 5 BOND MAINTENANCE.

Výrobce

OLAPLEX

PATENTOVANÁ TECHNOLOGIE PRO OBNOVU VLASŮ 

Patentované aktivní složení pracuje na molekulární úrovni a opravuje poškozené a přerušené vlasové vazby, které jsou narušeny chemickým, tepelným a mechanickým poškozením. Pomocí produktů OLAPLEX můžete obnovit poškozené vlasy nebo zabránit dalšímu poškození.

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací zde.