OLAPLEX® No. 4 šampon

 
 

Olaplex® Bond Maintenance šampon - zdravé vlasy jsou krásné vlasy! Náš vyživující a regenerační šampon zanechá vaše vlasy zdravější po každém použití. Vhodný ke každodennímu použití.

250ml

Dostupnost Skladem
659 Kč    
Kategorie Přírodní kosmetika - péče o vlasyPřírodní šampony pro blond vlasy, Přírodní šampony pro tmavé vlasy, Zobrazit další kategoriePřírodní šampony pro jemné vlasy, Přírodní šampony pro suché vlasy, Přírodní šampony pro poškozené vlasy, Přírodní šampony pro barvené vlasy, Přírodní šampony pro normální vlasy, Přírodní šampony pro kudrnaté vlasy, Přírodní šampony pro odbarvené vlasy
 

Šampon OLAPLEX s patentovanou látkou "bis-aminopropyl diglykol dimaleát", která obnovuje, posiluje a hydratuje vlasy a dodává vlasům přirozený lesk a maximální rekonstrukci. K dosažení dlouhodobého výsledku při každém použití šamponu použijte kompletní systém OLAPLEX. Vhodný pro všechny typy vlasů.

Vyrobeno bez síranů, parabenů a lepku. Veganské.

POSILUJE, OBNOVUJE A OPRAVUJE

Zdravé vlasy jsou krásné vlasy! Náš vyživující a regenerační šampon zanechá vaše vlasy zdravější po každém použití. Vhodný ke každodennímu použití.

Způsob použití

1. Použijte malé množství šamponu k umytí vlasů, nebo k opláchnutí vlasů po aplikaci OLAPLEX NO.3 Hair Perfector. Vytvořte šamponem ve vlasech pěnu a následně vlasy důkladně opláchněte vodou.

 2. Pokračujte s kondicionérem OLAPLEX NO. 5 BOND MAINTENANCE.

Výrobce

OLAPLEX

PATENTOVANÁ TECHNOLOGIE PRO OBNOVU VLASŮ 

Patentované aktivní složení pracuje na molekulární úrovni a opravuje poškozené a přerušené vlasové vazby, které jsou narušeny chemickým, tepelným a mechanickým poškozením. Pomocí produktů OLAPLEX můžete obnovit poškozené vlasy nebo zabránit dalšímu poškození.