DuoLife Beauty Care Aloes Micellar Cleansing Water 200ml

 
Novinka Efekt lupa
 

DuoLife Beauty Care Aloe Micellar Cleansing Water je velmi účinná čisticí péče z řady DuoLife Aloe, jejímž základem jsou vysoce koncentrované přírodní složky. 

Dostupnost Skladem
290 Kč    
Značka DuoLife
Kategorie Přírodní kosmetika - péče o pleť
 

DuoLife Beauty Care Aloe Micellar Cleansing Water je velmi účinná čisticí péče z řady DuoLife Aloe, jejímž základem jsou vysoce koncentrované přírodní složky. Řada obličejové kosmetiky s aloe vera jsou produkty, které kromě využívání prospěšných účinků této rostliny byly obohaceny mnoha aktivními látkami se synergickými nebo komplementární účinky, které dále rozšiřují jejich blahodárné účinky na naši pokožku.

Objevte čistou krásu s přípravkem DuoLife Beauty Care Aloe Micellar Cleansing Water a využijte blahodárné účinky produktů řady DuoLife Aloe

DuoLife Beauty Care Aloe Micellar Cleansing Water je velmi účinná čisticí péče z řady DuoLife Aloe, jejímž základem jsou vysoce koncentrované přírodní složky. Řada obličejové kosmetiky s aloe vera jsou produkty, které kromě využívání prospěšných účinků této rostliny byly obohaceny mnoha aktivními látkami se synergickými nebo komplementární účinky, které dále rozšiřují jejich blahodárné účinky na naši pokožku.


Hydratační síla aloe vera ve spojení s čisticími účinky výtažků ze stévie a bambusu nám umožnila vytvořit produkt DuoLife Beauty Care Aloe Micellar Cleansing Water pro důkladné odstranění make-upu a veškerých nečistot, aniž by přitom docházelo k podráždění kůže nebo porušení její hydro-lipidové rovnováhy. Čisticí péče DuoLife Beauty Care Aloe Micellar Cleansing Water dává pokožce pocit komfortu a působí preventivně proti prvním vráskám již ve velmi rané fázi. 

Tajemství dokonalého čištění a péče krok za krokem

DuoLife-Beauty-Care-AloesPečujte šetrně a citlivě po celý den a noc o Vaši pleť  za pomoci přírodní kosmetiky DuoLife Beauty Care Aloes.
Celý postup krok za krokem zjistěte zde...


Budoucnost Vaší pokožky

Odstraňování make-upu je nejdůležitější rituál na konci dne. Při něm se kůže očistí a připraví na nanesení krému. DuoLife Beauty Care Aloe Micellar Cleansing Water můžete používat nejenom na čištění pleti na obličeji, ale také očí a krku. Díky své dokonalé kompozici mladou pokožku účinně osvěžuje a navrací ji zdravý vzhled. Díky tomu se kůže stává sametově hladkou a obnovuje se její přirozený lesk. Jemné složení tohoto přípravku, jehož pH se blíží úrovni slz, efektivně odstraňuje nečistoty z víček a řas.

Poskytněte Vaší pokožce

- jednoduché a přírodní složení aktivizuje geny mládí
- jemné a účinné čištění
- obnovení svěžího vzhledu kůže (odstranění nedostatku kyslíku)
- efektivní odstranění make-upu
- zvýšení pružnosti a pevnosti pokožky 

  • až 99,5% přírodní produkt
  • Aloe vera – výtažek z aloe pomáhá pokožce při regeneraci její posílením, uklidněním a ochranou. Pokožka se tak stane hydratovanou a zářící
  • Volné radikály vznikají v důsledku mnoha různých faktorů. Mezi hlavní z nich patří stres, znečištěné ovzduší, umělé látky přidávané do potravin nebo léky. Způsobem, jak bojovat s volnými radikály, jsou adaptogeny, které mají silné antioxidační účinky a zabraňují tak jejich vzniku.
  • Regenerace a prevence – systém regenerace pokožky založený na původní koncepci zpomalující proces stárnutí mladé pokožky – Age Preventing. Koncepce vyvinutá technology vychází je založena na prevenci známek stárnutí kůže ve velmi ranné fázi, když proces buněčné regenerace je ještě dostatečně krátký a nenarušuje regenerační funkci naší kůže. Aplikace vhodné kombinace látek na mladou pokožku zpomaluje proces jejího stárnutí.
  • Produkt pro mladou pokožku – s postupem času se potřeby kůže dynamicky mění. Mládí, kdy můžeme bránit vzniku vrásek, a nikoliv likvidovat jejich efekty, je nejlepší okamžik zahájit časnou anti-age kúru.
  • Síla přírody – základ řady Aloe Beauty Care tvoří přírodní složky, z nichž tento přípravek využívá to nejlepší pro naši kůži.
  • Produkt vhodný pro vegany

Způsob použití

Naneste přípravek na kosmetický tampon a jemně přetřete obličej, krk a rty. Při odličování očí přidržte navlhčený tampon na víčku a stahujte ho směrem k řasám.

Skladování

Skladujte při pokojové teplotě.

Upozornění

Nepoužívejte v případě alergie na kteroukoliv ze složek

Složení

Aqua/Water, Propanediol, Caprylyl/Capryl Glucoside, Phyllostachys Bambusoides Extract, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Stevia Rebaudiana Leaf Extract, Glycerin, Glyceryl Caprylate, Sodium Phytate, Citric Acid, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Parfum/Fragrance.

Země původu

EU

Hmotnost 0.3 kg