Foamie sprchová houbička Your Coconuts

 
  • 1 z 3
 

Jedinečná sprchová houbička se sprchovým mýdlem s kokosovou vůní. Uvnitř houbičky je pevné čistící mýdlo, které se aktivuje při namočení houby a napěnění.

Dostupnost Skladem
149 Kč    
Kategorie Přírodní kosmetika - mýdla a sprchové gely
 

Houbička na mytí 2 v 1 s integrovaným tuhým mýdlem s vůní kokosu. Voňavá houbička vytvoří bohatou pěnu, která jemně čistí a povrch houbičky zároveň pokožku jemně masíruje a odstraňuje odumřelé buňky. Krémová pěna svou exotickou vůní osvěží vaši mysl. Integrované tuhé mýdlo má neutrální pH, takže zachová přirozenou ochrannou vrstvu pokožky.

Vhodná pro každý typ pokožky.

Peeling, masáž, čistota a výživa

  • Dermatologicky testováno
  • Jednoduché použití
  • Mýdlo obsahuje přizpůsobené pH tak, aby zachovávalo přirozenou ochrannou vrstvu pokožky
  • Zvyšuje krevní oběh, tudíž i obnovení buněk vaší pokožky
  • Přírodní kosmetika

 

Co je uvnitř Foamie? 

Uvnitř Foamie je pevné čistící mýdlo, které se aktivuje při namočení houby a napěnění.

Foamie nepoužívá konvenční mýdlo (konvenční mýdla jsou vyrobena na základě mycích, pěnivých složek jako je SLS a další), ale takzvaný syndet (syntetický saponát, což je mýdlo“ bez obsahu alkalických složek pro mytí bez vysoušení a s hodnotou pH 5,5 pro podporu zdravé kůže.), jako byste našli v lékárně. Syndety jsou často doporučované pro citlivou pokožku, protože jsou vysoce kvalitní a šetrné. Syndetové výrobky splňují standardy špičkových mezinárodních značek

Foamie mýdlo obsahuje neutrální pH hodnotu, což je 5.5, což znamená, že je zachována ochranná funkce pokožky. Hodnota pH může mírně kolísat v závislosti na tvrdosti vody ve vaši koupelně.  

Má Foamie expirační dobu? 

Neotevřená Foamie trvá vydrží 36 měsíců. Foamie můžete použít až na 30 mytí, ovšem záleží kolik pěny se vám líbí a potřebujete. Houba vydrží 4-5 týdnů. Po umytí Foamie zavěste a houba se usuší. Lze nechat i přebytečnou pěnu. Před otevřením by měl být Foamie uložena na suchém místě. Po použití Foamie nechte zavěšenou kdekoli v koupelně. 

Použití FOAMIE

Houbičku DOSTATEČNĚ namočte, pak pomačkejte, abyste získali jemnou krémovou pěnu.

Foamie je určena pro vaše tělo, takže se vyhněte kontaktu s obličejem a s očima. Výrobek by měl být vždy používán tak, jak je doporučeno na obalu. Foamie je veganská a netestována na zvířatech. 

Na rozdíl od ostatních houbiček se Foamie čistí při každém stlačení. Takže Foamie je pravděpodobně nejvíce hygienická houba vůbec! Foamie je vhodná pro všechny typy pokožky. Produkt byl dermatologicky testován a oznámkován s "velmi dobrým", nejvyšší známkou. Nepoužívejte Foamie, pokud trpíte atopickou dermatitidou. Pokud se u Vás objeví podráždění kůže, měli byste přestat Foamie používat. 

Foamie není vhodná pro děti do 3 let. 

Vyrobeno

Německo

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací zde.