Šungit pro harmonizaci vody 200 g

 
  • 1 z 2
 

Šungit je prastará hornina, která dokáže čistit vodu, obohacovat ji o minerály a měnit její energetickou a informační strukturu směrem k pozitivitě. V uzavřeném obalu se zipem.

Dostupnost Skladem
88 Kč    
Kategorie Ostatní
 

Šungit je prastará polyminerální hornina. Obsahuje negrafitizovaný, nekrystalický uhlík v neobvyklé formě tzv. fullerenů. Dokáže čistit vodu, obohacovat ji o minerály, měnit její energetickou a informační strukturu směrem k pozitivitě.

Způsob použití

Příprava šungitové vody:
Šungit před prvním použitím důkladně opláchněte tekoucí vodou. Poté cca 100 g šungitu přidejte do 2 l vody a nechejte 24 hodin působit, než začnete vodu používat.

Čištění šungitu:
Pro zachování vlastností je důležité šungit pravidelně čistit. Čistí se pod proudem tekoucí vody, nebo se nechává ve vodě ponořený (nejlépe v destilované, neobsahující žádné příměsi). Poté jej nechte uschnout, nejlépe na slunci. Šungitová drť Vám vydrží 3-6 měsíců, pak se snižuje její čistící schopnost a je nutno ji vyměnit za novou.

Země původu

Karélie - Rusko

Hmotnost 0.2 kg
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací zde.