Chaga kapsle 100 ks

 
  • 1 z 2
 

Obsah balení: 100 kapslí á 300mg 30% extrakt
Chaga (Rezavec šikmý) je dřevokazná chorošovitá houba, která roste na kmenech sibiřských bříz, se kterými tvoří symbiózu. Tradiční čínská medicína ji nazývá králem hub posilující životní sílu a využívá ji k podpoře a regulaci imunity.

Dostupnost Skladem
499 Kč    
Kategorie Medicínské houby pro posílení imunitního systému
 

Chaga je perla ruské přírody, přisuzují se jí blahodárné účinky na játra, ledviny a srdce. Maximální účinnost zaručuje dvojitá extrakce bioaktivních složek.

Naše Chaga byla vypěstována v čínské provincii Kuang-tung, která je považována za oblast s nejlepšími enviromentálními podmínkami v Číně. Abychom měli absolutní jistotu o její kvalitě, byla testována v ČR na přítomnost mikroorganizmů a těžkých kovů.

Sibiřská a asijská kultura řadí tuto houbu mezi nejsilnější antioxidanty na světě. Rezavec šikmý, jak se mu u nás říká, si libuje v nepříznivých podmínkách sibiřských stepí, kde parazituje na kmenech bříz. Naneštěstí tak patří mezi houby, které se velmi obtížně pěstují v umělých podmínkách, proto bývá cena těchto extraktů tak vysoká. Nejvhodnější volbou jsou výtažky, které prošly takzvanou dvojitou extrakcí. Nejprve se houba extrahuje v horké vodě, ne všechny látky jsou však ve vodě rozpustné, proto se provede ještě extrakce alkoholem. Takto získané extrakty jsou mnohem silnější a výrazně účinnější. Právě takto zpracovanou houbu naleznete v našich kapslích.

Balení obsahuje 100 kapslí á 300 mg v želatinových kapslích, bez přidaných látek.

Kdy užívat CHAGU ?

- trávicí potíže (od žaludku až po střeva)
- časté záněty trávicího traktu
- oslabená játra
- horší koncentrace
- slabá paměť

Kdy neužívat Chagu ?

Pokud procházíte akutním onemocněním (např. chřipkou, angínou, zánětem průdušek atd.), máte alergii na houby nebo užíváte léky na snížení srážlivosti krve. Pokud máte jakékoli pochybnosti, navštivte svého lékaře

Dávkování a užívání

Chagu je vhodné užívat 3 týdny v měsíci a 1 týden vynechat, nebo 5 dní v týdnu a 2 dny pauza, nejlépe 20 minut před jídlem, zapít neperlivou vodou nebo čajem.
Dospělí: 2-3 tobolky denně
Děti: 1 tobolka denně

Houba se vhodně doplňuje s vitaminem C, který podporuje její účinky.

Země původu

Čína

Složení

 extrakt z plodnice houby s ideálním poměrem účinných látek: 30 % polysacharidů a 1,6 % triterpenů.

Upozornění

Doplněk stravy, není určeno jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte uvedené dávkování. Není určeno dětem, těhotným a kojícím. Ukládejte mimo dosah dětí.

Výživové údaje

VÝŽIVOVÉ ÚDAJE: na 100 g ve 3 kapslích
Chaga extrakt 100 g 0,9 g
Polysacharidy 30 g 0,27 g
Triterpeny 1,6 g 0,01 mg
Hmotnost 0.05 kg