Koktejly, shaky a kaše - veganské, fitness i dia

Koktejly obsahují veškeré živiny, které vaše tělo potřebuje. Jsou navrženy tak, aby optimálně nahradily jídlo – zdravý koktejl zažene hlad v práci nebo se hodí jako svačina třeba na výletě.
Výhodou je rychlá a snadná příprava - koktejl pouze smícháte v shakeru s mlékem nebo vodou. Jeden nápoj Vám zažene hlad na 3-5 hodin.
Nabízíme zdravé Veganské shaky - koktejly v různých příchutích - jahoda, banán a čokoláda. Dodají Vám potřebné živiny včetně vitamínu B12, bílkoviny z mandlového a rýžového proteinu, zdravé tuky z kokosu a pomalé sacharidy z rýže.
Fitness shaky jsou nápoje s vyváženým množstvím bílkovin, tuků a sacharidů pro rychlou regeneraci po cvičení. Koktejl obsahuje kvalitní syrovátkový WPC protein, pomalé sacharidy z rýže, zdravé Omega3 z chia semínek, vitamíny a minerály.
L-Carnitine je účinný spalovač a odbourávač tuků. Díky přírodní aminokyselině l-carnitine dosáhnete rychlejších výsledků při hubnutí nebo rýsování postavy.
Pro ty, kteří chtějí udělat něco se svojí tělesnou hmotností, máme připraveny dietní koktejly s různou příchutí - proteinové shaky s chia semínky pro redukci váhy.

 
48
399148399
Značky
 

Stránka 1 z 1 - 6 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 6 položek celkem