DuoLife Vita C

 
 

DuoLife Vita C je 100% přírodním a úplným zdrojem vitamínu C, který je vhodný pro ty, kteří vyžadují produkt zlepšující celkové rozpoložení a doplňující chybějící vitamíny a minerály. Koncentrovaná dávka energie.

Objem: 750ml, skleněná láhev

Dostupnost Skladem
650 Kč    
Kategorie Duolife - certifikované výživové doplňky a přírodní kosmetika
 

DuoLife Vita C je 100% přírodním a úplným zdrojem vitamínu C, který je vhodný pro ty, kteří vyžadují produkt zlepšující celkové rozpoložení a doplňující chybějící vitamíny a minerály. Koncentrovaná dávka energie.

DuoLife Vita C je produkt doplňující nedostatek vitamínů, ke kterému dochází z důvodu deficitu jednotlivých látek, jako je vitamín C, ve stravě a také při snížené imunitě, onemocněních, zvýšené fyzické a psychické námaze, kdy je potřeba na tyto látky zvýšená. Efektivně doplňuje denní dávku vitamínu C, díky čemuž není nutné používání preparátů z pochybných zdrojů.

Produkt je vyroben z přirozeně se vyskytujících složek, díky čemuž se můžete spolehnout na koncentrovanou dávku zdraví, ve vyhovující dávkování, tekuté formě. Látky obsažené v DuoLife Vita C zaručují posílení imunitního systému a udržují optimální stav organismu.

DuoLife Vita C je inovační kombinací biologický aktivních přírodních složek. Absence konzervačních látek, aromatických přísad nebo umělých barviv, jakož i produktů GMO, zaručuje nejvyšší kvalitu a zároveň zvýšenou absorbcí produktu.

Složení

100% přírodní ochrana pro každý den.
Acerola
- je jedním z nejbohatších zdrojů vitamínu C. Jeden její plod obsahuje tolik přírodního vitamínu C, jako kilogram citronů. Považuje se rovněž za silný antioxidant, který navlhčuje pokožku, činí ji pružnou a zabraňuje předčasnému stárnutí.
Šípková růže - obsahuje 30-40 krát více vitamínu C než citrusy, které jsou známé svým bohatstvím na vitamín C. Plody šípkové růže jsou nenahraditelným zdrojem snadno vstřebatelných vitamínů, organických kyselin, minerálních solí a antioxidantů. Působí podpůrně na celý organismus.
Plody CamuCamu - velký zdroj přírodních vitamínů. Obsahuje nejméně 2500mg přírodního vitamínu C na 100g, což tvoří téměř 2% jejich vlastní hmotnosti. Plody CamuCamu jsou bohaté na antioxidanty a podporují celý imunologický systém.
Objem lahve 750 ml

Doporučené dávkování

25-50 ml denně

Země původu

EU

Hmotnost 1.3 kg
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací zde.