DuoLife RegenOil Liquid Gold™

 
 

DuoLife RegenOil Liquid Gold™ je „tekutým zlatem”, které by se bez pochyb mělo objevit v každodenním „menu” všech milovníků zdravého životního stylu. Výrobek se vyznačuje svým jedinečným složením a použitím nerafinovaných rostlinných a za studena lisovaných nerafinovaných olejů, v magickém počtu 13.

Objem: 250 ml

Dostupnost Skladem
830 Kč    
Kategorie Duolife - certifikované výživové doplňky a přírodní kosmetika
 

Pojmenování „tekuté zlato” nevzniklo z ničeho nic, ba naopak. Máme totiž dočinění se „zlatým poměrem” Omega 3 a Omega 6 kyselin.

Tím, co odlišuje DuoLife RegenOil Liquid Gold™ je jeho působení vycházející z kompozice 13 rostlinných olejů vybraných tak, aby fungovaly jako antioxidanty zvyšující trvanlivost omega mastných kyselin ve výrobku. Poměr omega 3 mastných kyselin a omega 6 mastných kyselin je 1:1 až 1:5, což umožňuje zachovat "zlatý poměr"

DuoLife RegenOil Liquid Gold™ obohaceno nejcennější a přírodně vystupující formou vitamínů K2, tj.MK7 jak i vitamínů D3.

Vitamín K2 MK7, nacházející se ve výrobku DuoLife, pochází z výtažku z natto. Svým původem je z Japonska, kde si ho cení za své pozoruhodné nutriční hodnoty. Vitamín D3, nacházející se ve výrobku a pocházející z lišejníku, je klíčovým pro podporu imunitního systému, práci svalstva a pro buněčné dělení. Vitamín K přispívá k správnému srážení krve a také pomáha udržovat zdravé kosti. Vitamín D pomáhá vstřebávat vápník, který je nezbytný jak pro stavbu tak i zachování pevných a zdravých kostí a zubů. Díky synergickému sloučení přírodních rostlinných látek je doplněk stravy DuoLife RegenOil Liquid Gold™ tou pravou formou suplementace pro vegany a vegetariány.

 

Doporučené dávkování

5 ml jednou denně 

Země původu

EU

Hmotnost 1.3 kg
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací zde.