DuoLife Noc

 
Akce Efekt lupa
 

DuoLife Noc je speciálně vyvinutý preparát, nabízený jako hotový produkt ve skleněné lahvi. Lidský organismus potřebuje jiné složky ve dne a jiné v noci. Jedinečný soubor látek podporuje práci jednotlivých traktů v závislosti na denním cyklu.

Objem: 750ml, skleněná láhev

Dostupnost Skladem
Běžná cena 1 261 Kč
Ušetříte 261 Kč (–21 %)
1 000 Kč    
Kategorie Duolife - certifikované výživové doplňky a přírodní kosmetika
 

DuoLife Noc vznikl na základě látek, které splní očekávání každého, kdo vyžaduje klidný a regenerující spánek. Je vyvinut pro ty, kteří potřebují regulaci látkové přeměny, posílení organismu, aktivaci přirozené imunity a zároveň efektivní očistu organismu. Záruka klidného spánku a plné regenerace organismu.

Je výjimečně hodnotným zdrojem flavonoidů, mnoha vitamínů, makro- a mikročástic. Přírodní látky tohoto produktu vynikají svou účinností a širokým spektrem použití. Kromě toho zásobují organismus potřebnými látkami v množství odpovídajícím fázi dne. Tato unikátní kompozice vhodná pro práci celého organismu ve dne i v noci je zcela výjimečná.

Složení

DuoLife Noc

Goji (Kustovnice čínská) - pomáhá udržovat správnou koncentraci cukru v krvi, podporuje látkovou přeměnu a podporuje trávení. Obsahuje tryptofan což je přírodní prostředek podporující  vytváření serotoninu a melatoninu.
Morušovník bílý - udržuje správnou úroveň glukózy v krvi. Má pozitivní vliv na zachování správné úrovně cholesterolu a udržení chutí k jídlu.
Ostropestřec - cenný zdroj flavonolignanů, vitamínů a minerální soli  zinku, křemene, železa a draslíku. Chrání játra a podporuje očistu organismu a usnadňuje trávení.
Artyčok
- napomáhá při potížích s trávením a bolestech jater. Podporuje udržení správné úrovně triglyceridů v krvi.
Švestka - je bohatá na vitamíny C a E, minerální složky a antioxidanty likvidující volné radikály. Dále vitamin P, B-karoten, draslík, železo, hořčík, vápník a fosfor. 
Malpígie
- jeden plod Malpígie obsahuje tolik přírodního vitamínu C jako kilogram citronů. Je silným antioxidantem, který udržuje vlhkost pokožky, činí ji pružnou a předchází jejímu stárnutí.
Vinné hrozny -  jsou velmi bohatým zdrojem látek regenerujících a očisťujících lidský organismus. Obsahují mnoho mikro a makročástic, minerální prvky, glukózu a fruktózu, které jsou zdrojem rychle vstřebatelné energie.
Tolie vojtěška -  je dokonalým zdrojem bílkovin, podporuje organismus, pomáhá udržovat správnou vlhkost sliznice a přirozeným způsobem očišťuje organismus a v neposlední řadě oddaluje proces stárnutí.
Červená řepa - obsahuje mnoho cenných prvků, vitamínů a betanin, které napomáhají ke správné funkci jater a žaludku. Pomáhá očisťovat organismus a  podporuje správnou funkci trávicího ústrojí.
Kopřiva - listy kopřivy jsou bohaté na vitamíny, kyselinu pantotenovou, hořčík, zinek, draslík, vápník, železo, fosfor a křemík. Podporuje imunitní systém a pomáhá udržovat dobrý stav pokožky a vlasů.
Vilcacora - pomáhá při detoxikaci organismu. Podporuje odolnost organismu a správnou funkci trávícího ústrojí. Napomáhá regulovat metabolismus. 
Černý jeřáb
- je bohatý na bioflavonoidy a rutin, které zajišťují dobrý stav cév. Pro obsah velkého množství vitamínu C patří k jednomu z nejbohatších přírodních zdrojů antioxidantů, které chrání organismus před volnými radikály. Podporuje odolnost organismu, psychologické procesy a pomáhá zmírnit pocit únavy a vyčerpání. 
Meduňka
- obsahuje cenné éterické oleje, polyfenoly, flavonoidy, organické kyseliny, vitamíny B, C a minerální soli. Výtažek z nadzemních částí meduňky podporuje zachování dobré nálady a uvolnění. Napomáhá zdolávat neklid, potíže s usínáním a neklidným spánkem.
Objem lahve 750 ml 

Doporučené dávkování

DuoLife Noc: 25 ml denně - večer

Země původu

EU

Hmotnost 1.3 kg
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací zde.