DuoLife Medical Formula ProSlimer®

 
 

Pomáhá snížit tělesnou hmotnost a udržet ji ve správné hodnotě.

DuoLife Medical Formula ProSlimer® se skládá z látek, které pomáhají v boji s nadváhou násobením redukce tukové tkáně, regulací oběhu vody v těle a podporou metabolických procesů. Tato inovativní sloučenina neobsahuje konzervanty ani geneticky modifikované složky.

Počet ks v balení: 60 tobolek. Tobolky jsou HPMC pro vegany a vegetariány.
Čistá hmotnost: 27,96 g

Dostupnost Skladem
695 Kč    
Kategorie Duolife - certifikované výživové doplňky a přírodní kosmetika
 

Pomáhá snížit tělesnou hmotnost a udržet ji ve správné hodnotě.

Efektivní hubnutí neznamená jen ztrátu nadměrných kilogramů. Jde o složitý proces, který zahrnuje také udržování optimální tělesné váhy a doplnění výživných látek chybějících v důsledku zeštíhlovací kůry. DuoLife Medical Formula ProSlimer® splní všechna očekávání, už jen proto, že látky jež obsahuje regulují oběhu vody v těle, podporou redukce tukové tkáně a podporou metabolických procesů umožňuje snížení hmotnosti a doplnění minerálů v těle současně.

Tato patentovaná sloučenina je doplněním stravy přírodními látkami, které jsou nesmírně důležité během procesu ztráty hmotnosti.

Složení

Výtažek z Garcinie kambodžské - obsahuje kyselinu hydroxycitronovou, která příznivě ovlivňuje proces lipogeneze tak, že játra jsou schopna nastřádat více energie, což snižuje chuť k jídlu.
Výtažek z plodů Acai - plody obsahují vysoké množství vlákniny a tím napomáhají látkové přeměně a podporují trávící proces. Optimalizují hladinu cholesterolu. Dávají pocit nasycení a pomáhají kontrolovat a postupně omezovat množství přijatých kalorií. Obsahují velké množství vitamínů a tím chrání organismus během procesu hubnutí. Snižují chuť na sladkosti.
Výtažek z plodů Goji pomáhá udržovat správnou hladinu cukru v krvi a podporuje látkovou přeměnu. Bohatý na vlákninu, která podporuje správnou činnost trávícího ústrojí a zlepšuje jeho funkci.
Výtažek z Mladého ječmene - obsahuje živé trávící enzymy, které podporují práci trávícího ústrojí, látkovou přeměnu a čistí organismus od toxinů.
Výtažek ze Zelené kávy - podporuje ledviny při vylučování vody. Pomáhá při hubnutí a udržení tělesné hmotnosti. Snižuje chuť k jídlu a podporuje udržet správnou úroveň glukózy v krvi.
Kyselina chlorogenová - zpomaluje vylučování glukózy do krevního oběhu. Podporuje udržení tělesné hmotnosti a správného metabolismu lipidů.
Výtažek z Pupečníku asijského - podporuje snížení tělesné hmotnosti a přispívá ke správné úrovni cholesterolu v krvi. Podporuje procesy metabolismu a pomíhá snižovat pocit únavy a vyčerpání.

Výtažek z plodů Garcinia cambogia 5:1, výtažek z plodů acai (Euterpe oleracea) 5:1, výtažek z plodů goji (Lycium barbarum) 5:1, výtažek z trávy mladého ječmene (Hordeum vulgare) 4:1, výtažek ze zelené kávy standardizovaný pro obsah 50% kyseliny chlorogenové (včetně 2,87% kofeinu), patentovaný vzorec BioSlimer® získaná od citrusových plodů a guarany (Paullinia cupana), bylinný výtažek z pupečníku asijského (Centella asiatica) 10:1, inulin z kořene čekanky obecné (FOS). Složky potahu tablet: organický derivát celulózy (HPMC), guma gellan, měďnaté komplexy chlorofylů a chlorofylin (barvivo). Protispékavá látka: oxid křemičitý.

Obsah složek v denní porci výrobku

1 kapsle

2 kapsle

výtažek z plodů Garcínie kambodžské

100 mg

200 mg

výtažek z plodů acai (Euterpe oleracea)

80 mg

160 mg

výtažek z plodů goji (Lycium barbarum)

80 mg

160 mg

výtažek z trávy mladého ječmene (Hordeum vulgare)

50 mg

100 mg

výtažek ze zelené kávy

(v tom 2,87 % kofeinu)

50 mg

(1,435 mg)

100 mg

(2,87 mg)

kyselina chlorogenová

25 mg

50 mg

BioSlimer® (patentovaný vzorec z citrusových plodů a guarany (Paullinia cupana))

40 mg

80 mg

bylinný výtažek z pupečníku asijského (Centella asiatica)

10 mg

20 mg

Doporučené dávkování

1-2 tobolky denně Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Výrobek nelze používat jako náhražku pestré stravy. Vyrovnaná strava a zdravý životní styl jsou důležité pro správnou funkci organismu.

Skladování

Uchovávejte při pokojové teplotě a mimo dosah malých dětí.

Kontraindikace

Alergie na kteroukoli složku výrobku. Nevhodné pro těhotné a kojící ženy.

Země původu

EUTobolky HPMC
pro vegany a vegetariány

Tobolky jsou zelené díky
100 % chlorofylinu

Vícejazyčné etikety
(12 jazyků)

Tobolky se zpožděným uvolňováním
klinicky testovány

o 56 % vyšší koncentrace aktivních látek v organismu

o 32% zvýšená biologická dostupnost vstřebatelnost)
aktivních látek

Obaly jsou zosobněním
produktů řady Medical Formula

Obaly
bez BPA

Dodatečný obsah
prebiotika inulinu

Hmotnost 0.1 kg
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací zde.