DuoLife Medical Formula ProDeacid®

 
 

DuoLife Medical Formula ProDeacid® podporuje rovnováhu kyselosti - zásadovosti a pomáhá při uvolňování toxinů z lidského těla.

Počet ks v balení: 60 tobolek. Tobolky jsou HPMC pro vegany a vegetariány.

Dostupnost Skladem
695 Kč    
Kategorie Duolife - certifikované výživové doplňky a přírodní kosmetika
 

Podporuje rovnováhu kyselosti a zásadovosti a pomáhá při vypuzování toxinů z lidského těla.

Doplněk stravy DuoLife Medical Formula ProDeacid® je bohatý zdroj vitamínů, mikro a makro částic, jakož i prvků nezbytných pro správnou funkci organismu.Usnadňuje očistu organismu, napomáhá k jeho regeneraci a chrání jej před patologickými změnami, které jsou důsledkem příliš vysoké koncentrace toxinů v našem těle. Podporou regulace pH umožňuje zachovat optimální kondici organismu.

Složení

Výtažek z Červené řepy - má silné alkalizující vlastnosti a proto přispívají ke snížení kyselosti organismu. Obsahuje vitamíny a minerály, které pomáhají obnovit rovnováhu kyselin a zásad a podporují odstranění toxinů a těžkých kovů z organismu.
Výtažek z Baklažánu - pomáhá čistit organismu od toxinů a podporuje obnovovat správnou úroveň pH. Je dobrým zdrojem vlákniny, draslíku, vápníku a hořčíku. Podporuje trávící proces, podporuje látkovou výměnu a předchází onemocnění oběhového systému. Pozitivně působí při regulaci cholesterolu.
Výtažek z plodů Mangaje - bohatý zdroj vitamínu C a vitamínů ze skupiny B, které podporují nervový a imunitní systém. Enzymy v mangu obsažené zlepšují proces trávení bílkovin. Mangiferin v němž obsažený je látka, která pozitivně ovlivňuje složení bakteriální flóry trávícího ústrojí.
Výtažek z plodů Kiwi - obsahuje velké množství vitamínů C, E a vitamíny ze skupiny B dále draslík, zinek, fosfor a hořčík. Glykosidy obsažené v kiwi podporují činnost srdce a optimalizují krevní oběh. Chrání před působením volných radikáků a podporuje regenaraci poškozených buněk. Pektin, který je obsažen v kiwi blahodárně působí na bakteriální flóru trávícího ústrojí a očišťuje organismus od toxinů.
Výtažek z Grapefruitu - je bohatým zdrojem vitamínu C a B-karotenu a tím podporuje odolnost organismu. Má pozitivní vliv na činnost srdce, podporuje regulaci cholesterolu a tlaku. Napomáhá při hubnutí.
Výtažek z VInných hroznů - obsahuje mnoho vitamínů B, C,D, E a PP a mikročástic bóru, vápníku, železa, hořčíku, draslíku a mědi a díku čemuž pomáhá při okysličování a detoxikaci organismu. Díké svému vysokému obsahu polyfenolů účinně napomáhají k očišťování organismu.
Výtažek z Prosa - je zdrojem mnoha vitamínů a minerálů. Podporuje činnost nervového, hormonálního a oběhového systému. Je zdrojem vitamínu skupiny B, C, D, E, A a K. Obsahuje rovněž hořčík, vápník, fosfor, železo, zinek, jód, draslík, měď, lithium, selen, mangan, betakaroteny, Omega6 a vlákninu.

Extrakt z červené řepy (Beta vulgaris) 5:1, extrakt z lilku (Solanum melongena) 5:1, inulin z kořene čekanky obecné (FOS), extrakt z plodů manga (Mangifera indica) 5:1, extrakt z kiwi (Actinidia chinensis Planch) 5:1, vyhrazené složení ProDeacid® obsahující antioxidanty ze směsi suchých extraktů z ovoce a zeleniny v různých poměrech (z ovoce ananasu (Ananas comosus), třešní (Prunus avium), hroznových jadérek a slupek (Vitis vinifera), listů čínského čaje (Camellia sinensis), brokolice (Brassica oleracea var italica)), extrakt z grapefruitu (Citrus paradisi) 5:1, hroznový extrakt (Vitis vinifera) 5:1, extrakt ze zrn prosa (Panicum miliaceum) 5:1. Složení potahu: organický derivát celulózy (HPMC), guma gellan, měďnaté komplexy chlorofylů a chlorofylinů (barvivo). Činidlo proti spékání: oxid křemičitý

Obsah složek v doporučené denní dávce výrobku

1 kapsle

2 kapsle

extrakt z červené řepy (Beta vulgaris)

70 mg

140mg

extrakt z lilku (Solanum melongena)

70 mg

140mg

extrakt z plodů manga (Mangifera indica)

60 mg

120 mg

extrakt z kiwi (Actinidia chinensis Planch)

60 mg

120 mg

ProDeacid® (vyhrazené složení obsahující antioxidanty ze směsi suchých extraktů z ovoce a zeleniny)

30 mg

60 mg

extrakt z grapefruitu (Citrus paradisi)

20 mg

40 mg

hroznový extrakt (Vitis vinifera)

20 mg

40 mg

extrakt ze zrn prosa (Panicum miliaceum)

20 mg

40 mg

Doporučené dávkování

1-2 tobolky denně. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Výrobek nenahrazuje pestrou stravu. Vyvážená strava a zdravý životní styl jsou důležité pro správné fungování organismu.

Skladování

Uchovávejte při pokojové teplotě a mimo dosah malých dětí.

Kontraindikace

Nepoužívejte v případě přecitlivělosti na kteroukoliv složku výrobku. Nepoužívejte v těhotenství a při kojení.

Země původu

EUTobolky HPMC
pro vegany a vegetariány

Tobolky jsou zelené díky
100 % chlorofylinu

Vícejazyčné etikety
(12 jazyků)

Tobolky se zpožděným uvolňováním
klinicky testovány

o 56 % vyšší koncentrace aktivních látek v organismu

o 32% zvýšená biologická dostupnost vstřebatelnost)
aktivních látek

Obaly jsou zosobněním
produktů řady Medical Formula

Obaly
bez BPA

Dodatečný obsah
prebiotika inulinu

Hmotnost 0.1 kg
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací zde.