DuoLife Medical Formula ProCholterol®

 
 

DuoLife Medical Formula ProCholterol® je určen pro osoby trpící problémy s oběhem krve. Jde o unikátní kompozici přírodních látek, dovolující udržení vyvážené hladiny cholesterolu a rovněž chránící oběhový systém.

Počet ks v balení: 60 tobolek. Tobolky jsou HPMC pro vegany a vegetariány.

Dostupnost Skladem
695 Kč    
Kategorie Duolife - certifikované výživové doplňky a přírodní kosmetika
 

DuoLife Medical Formula ProCholterol® je odpovědí na mnohé civilizační choroby dnešní doby, především pak týkající se oběhového systému. Obsahuje mezi jinými rostlinné extrakty, které dokáží regulovat metabolismus lipidů, což ulehčuje rozklad tuku a tím pomáhá chránit cevní stěny před jeho nadměrným osazováním. Ke všemu se jedná o 100% přírodní produkt, který je zdrojem látek podporujících správnou funkci cevní soustavy a celého krevního oběhu. 

Účinná ochrana proti vzniků arteromů je pro nás dnes jedním z klíčových aspektů v rámci ochrany krevního oběhu a boji proti mnoha nemocem. Produkt DuoLife Medical Formula ProCholterol® obsahuje látky, které poskytují šanci na efektivní snížení hladiny LDL cholesterolu („zlého”), už jen díky kyselině folinové, která má vliv na regulaci hladiny aminokyseliny homocysteinu. Tento produkt má vliv na regulaci tuků a lipidů, může také zlepšit práci srdce, podpořit funkci jater a zrychlit jejich regeneraci.

Složení

Výtažek z plodů amalaki, výtažek z česneku, červená fermentovaná rýže, ProCholterol®, Gynostemma, rostlinné fytosteroly, výtažek z brahmi

Doporučené dávkování

1-2 tobolky denně. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Výrobek nenahrazuje pestrou stravu. Vyvážená strava a zdravý životní styl jsou důležité pro správné fungování organismu.

Skladování

Uchovávejte při pokojové teplotě a mimo dosah malých dětí.

Kontraindikace

Nepoužívejte v případě přecitlivělosti na kteroukoliv složku výrobku. Nepoužívejte v těhotenství a při kojení.

Země původu

EUTobolky HPMC
pro vegany a vegetariány

Tobolky jsou zelené díky
100 % chlorofylinu

Vícejazyčné etikety
(12 jazyků)

Tobolky se zpožděným uvolňováním
klinicky testovány

o 56 % vyšší koncentrace aktivních látek v organismu

o 32% zvýšená biologická dostupnost vstřebatelnost)
aktivních látek

Obaly jsou zosobněním
produktů řady Medical Formula

Obaly
bez BPA

Dodatečný obsah
prebiotika inulinu

Hmotnost 0.1 kg
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací zde.