DuoLife Collagen

 
 

100% přírodní tekutý kolagen

DuoLife Collagen je tekutou esencí mládí, přizpůsobenou pro jednoduché dávkování. Výrobek je obohacen antioxidanty, které mají za následek, že přispívají jak k ochraně před stárnutím tak k udržení dobré kondice.

Objem: 750ml, skleněná láhev

Dostupnost Skladem
865 Kč    
Kategorie Duolife - certifikované výživové doplňky a přírodní kosmetika
 

DuoLife Collagen je tekutou esencí mládí, přizpůsobenou pro jednoduché dávkování. Výrobek je obohacen antioxidanty, které mají za následek, že přispívají jak k ochraně před stárnutím tak k udržení dobré kondice. Tekutý Collagen pomáhají kůži zachovat jadrnost a pružnost, přičiňuje se k udržení zdravých vlasů a nehtů. Zajišťuje optimální funkci kloubní chrupavky a kostí.

DuoLife Collagen byl vyroben zvlášť pro ty, kteří si chtějí zajistit „věčné” mládí. Unikátní složení přísad obohacených antioxidanty umožňuje ochranu proti procesům stárnutí, zpomaluje je a zároveň účinně bojuje proti volným radikálům.

Živiny obsažené v každé složce přípravku DuoLife Collagen zlepšuji kondici celého organizmu, včetně správného fungování jednotlivých struktur.

DuoLife Collagen - to je zdraví, mládí, kondice a to díky jedinému, zcela přírodnímu přípravku, jehož účinné látky podporují fungování organismu a to na mnoha úrovních.

Složení

100% přírodní kosmetický prostředek pro každý den.
Mango
- je zdrojem vitamínů, které pozitivně ovlivňují stav kůže. Mango je zdrojem glykosidu zvaném mangiferin, který působí antioxidačně. Pro výjimečně silné antioxidační vlastnosti a schopnost rušit negativní vliv ultrafialového záření na pokožku se tento přípravek hojně používá v kosmetice.
Mořský kolagen - má podobnou strukturu jako lidský kolagen. Jeho základní funkcí v organismu je stavba chrupavek a zlepšení stavu kloubů. Je velmi důležitý pro hojení ran a obnově tkání. Jeho přítomnost zajišťuje elastickou a hladkou pokožku.
Glukosamin sulfát z korýšů - je sloučenina, která podporuje činnost systému kostí a kloubů. Patří do systému kloubních chrupavek a tekutiny, která vyplňuje kloubní pouzdra a zvyšuje jejich odolnost vůči přetížení a podporuje syntézu chrupavky.
Chondoitin - umožňuje regenerovat povrch kloubů. Působí jako magnet, který vychytává vodu a výživné složky a dodává je kloubní chrupavce. Usnadňuje průnik vápníku do kostí, což se projevuje v řádném stavu kloubů a kostí.
Acerola - bohatý zdroj vitamínu C, který podporuje syntézu kolagenu. Napomáhá k dosažení hladšího a plnějšího lesku pokožky, podporuje činnost imunitního systému a hojení ran.
Přeslička rolní - je zdrojem flavonoidů, draslíku a křemíku, který zabraňuje šedivějí vlasů, posiluje nehty a vlasy. Zlepšuje rovněž pružnost pojivové tkáně a kostí.
Kopřiva - je zdrojem křemíku, který ovlivňuje látkovou přeměnu a zlepšuje stav vlasů a nehtů. Křemičité sloučeniny, které jsou přítomny v kopřivě udržují pružnost a odolnost pokožky, pojivové tkáně, kostí a sliznice. Křemík je nezbytný prvek pro syntézu kolagenu. Udržuje strukturální stabilitu a přispívá k regeneraci tkání.
Bambusové výhonky - jsou přírodním zdrojem křemíku, který obnovuje jadrnost a pružnost kolagenových a elastinových vláken, předchází poškození kostní tkáně a chrupavky. V bambusu je obsah křemíku velmi vysoký - více než 75%. Mastné kyseliny, které jsou v něm rovněž obsaženy, tvoří přírodní rozpouštědlo pro provitaminy A, vitaminy E a silné oxidanty, které působí v kůži a přinášejí viditelný efekt ve formě navlhčené, hladké mladé kůže a zdravých silných vlasů a nehtů.
Kyselina hyaluronová - podporuje činnost kloubů a dává mazivu správnou pružnost a vazkost. Příznivě ovlivňuje stav kůže, posiluje její buňky a podporuje obnovení tkáně. Zvlhčuje organismus zevnitř, zlepšuje hydrataci hlubokých vrstev kůže. Zpomaluje proces stárnutí kůže a podporuje její hydrataci a vláčnost.
Objem lahve 750 ml

Doporučené dávkování

25-50 ml denně

Země původu

EU

Hmotnost 1.3 kg
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací zde.