DuoLife Chlorofill

 
 

DuoLife Chlorofil je produkt určený pro lidi, kteří si chtějí zajistit dostatek energie na celý den, a obzvláště pak pro ty se zvýšenou pracovní zátěží. Jde o tzv. „plynoucí energii”, která umožňuje dlouhodobou rovnováhu organismu.

Objem: 750ml, skleněná láhev

Dostupnost Skladem
650 Kč    
Kategorie Duolife - certifikované výživové doplňky a přírodní kosmetika
 

DuoLife Chlorofil je produkt určený pro lidi, kteří si chtějí zajistit dostatek energie na celý den, a obzvláště pak pro ty se zvýšenou pracovní zátěží. Jde o tzv. „plynoucí energii”, která umožňuje dlouhodobou rovnováhu organismu. Přírodní složky umožňují očistit lidské tělo od přebytečných toxinů a karcinogeny v organismu. Váže a eliminuje těžké kovy a tím působí podobně jako probiotikum. Pomáhá obnovovat a oživovat organismu před dlouhodobých stresem nebo jinou zátěží. Chlorofil má silné alkalizující účinky, brzdí proces buněčné oxidace, zabraňuje brzkému stárnutí a pomáhá odstraňovat volné radikály. Podporuje imunologický systém organismu.

Produkt obsahuje chlorofiliny, jedny z nejsilnějších známých antioxidantů. DuoLife Chlorofil funguje jako synergické spojení přírodních bioaktivních látek. Neobsahuje žádné konzervanty, ochucovadla ani vonné látky, což zaručuje nejvyšší kvalitu. Důkladně promyšlené složení pak umožňuje vstřebávání výživných látek na vysoké úrovni.

Složení

100% přírodní dávka pro každý den.
Ječmen
- je zdrojem rozpustné potravinové vlákniny. Má silné antioxidační účinky a je bohatým zdrojem vitamínů, minerálů. Pomáhá udržet rovnováhu mezi kyselinami a zásadami v lidském těle.
Vojtěška - bohatý zdroj bílkovin, které posilují organismu, přispívá k jeho regeneraci a přirozeným způsobem ho očišťuje. Je velmi důležitá při procesu obnovy. Mátový olej - je znám jako antiseptický prostředek, napomáhá při očištění organismu a příznivě ovlivňuje přírodní fyziologickou flóru. Napomáhá rovněž k zachování rovnováhy mezi kyselinami a zásadami v lidském těle.
Chlorela - nejbohatším zdrojem chlorofylu. Bohatá na aminokyseliny, vitamíny, minerály. Patří do skupiny tzv. SUPERPOTRAVIN. Napomáhá z organismu odstraňovat toxiny, těžké kovy a chemikálie.
Objem lahve 750 ml

Doporučené dávkování

10-20 ml denně

Země původu

EU

Hmotnost 1.3 kg
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací zde.