DuoLife Aloes

 
 

DuoLife Aloes je přípravkem (v tekuté podobě), který je založen především na dřeni z aloe, získané z listů této rostliny. Celek je obohacen medem a oregánem. Vynikající produkt pro ty, kteří si chtějí udržet svůj mladistvý vzhled a vitalitu.

Objem: 750 ml

Dostupnost Skladem
650 Kč    
Kategorie Duolife - certifikované výživové doplňky a přírodní kosmetika
 

100% přírodní elixír mládí pro každý den.

DuoLife Aloes
je přirozeným zdrojem významných složek, díký nimž je možné si zachovat mládí a vitalitu. Výjmečný soubor látek ve výrobku, vyhovuje potřebám lidí, toužících očistit své tělo, napomoci k jeho správného fungování a také zlepšení imunitního systému.

Na základě aloe vera, jehož příznivé účinky jsou známé po tisíce let, byl vytvořen DuoLife Aloes. Bohatství antioxidantů, které účinně bojují proti volným radikálům, mimo jiné zodpovědným za procesy stárnutí a vznik mnoha nemocí, umožňuje na efektivní práci těla. Produkt také obsahuje mnoho aminokyselin, jakožto stavebního materiálu pro bílkoviny.

DuoLife Aloes obsahuje také květový med, který napomáhá vstřebávaní vitamínů a minerálů obsažených v produktu a k tomu vyživuje tělo při fyzickém a psychické vyčerpáni. Přidané oregáno, známé pro jeho léčitelské a kosmetické vlastnosti, mimo jiné napomáhá správnému procesu trávení. DuoLife Aloes je koncentrovanou dávkou zdraví a mládí.

Složení

Šťáva z Aloe - je již tisíc let známá a používaná jako dokonalý prostředek pro dlouhodobé zachování mladého vzhledu. Je bohatá na antioxidanty a aminokyseliny, které jsou stavebním prvkem bílkovin. Je známým adaptogenem podporujícím přirozenou odolnost organismu.
Dužina Aloe  - čistí zažívací trakt a usnadňuje trávení a tím podporuje očistu organismu od přebytečných toxinů.
Med květový - je zdroj přírodních vitamínů a minerálů s neobyčejně vysokou vstřebatelností. Má vysoký obsah křemíku, který je nutný k obnově kůže a vlasů. Po staletí je považován za cenný výživný produkt ve stavech fyzického i psychického vyčerpání organismu.
Oregano - má široké uplatnění při léčebných procesech a kosmetice. Extrakt z oregana podporuje trávící proces a přisvojování vitamínů a minerálních sloučenin. Pro vysoký obsah antioxidantů je velmi účinný v boji s volnými radikály.

Doporučené dávkování

25-50 ml denně

Země původu

EU

Hmotnost 1.3 kg
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací zde.