DioSol opalovací mléko

 
 

Obsahuje organický hybridní UV filtr, který je stabilní, nerozpustný a neprochází kůží. Je odolný proti smývání vodou.

Obsah: 50 ml

6

Dostupnost Skladem
250 Kč    
Kategorie Diochi
 

Obsahuje organický hybridní UV filtr, který je stabilní, nerozpustný a neprochází kůží.
Je odolný proti smývání vodou. Obsahuje miminum chemických látek. Obsahuje vitamín E a fytolátky Picea abies a Fokienia hodginsii. Obě silice jsou též známé jako přírodní repelenty. Svěží parfém umocní krásu vašeho dokonalého opálení svou velmi příjemnou vůní.

 • Opalovací mléko s bioinformacemi
 • Vysoký ochanný faktor SPF 30
 • Maximální účinek proti UV A a UV B záření
 • Odolné proti smývání vodou
 • Obsahuje vitamín E - má antioxidační účinek
 • Se svěžím parfémem, který umocní pocit z dokonalého opálení


Díky hybridnímu UV filtru Tinosorb M je DioSol mnohem efektivnější a spolehlivější ochrana před UV zářením než ostatní opalovací prostředky. Použitý UV filtr má výhodu v tom, že je organický, nerozpustný a neprochází kůží, je stabilní v UV záření, má mikrostrukturu a velkou odrazivost. Přítomnost ostatních předepsaných UV filtrů byla tímto UV filtrem nové generace snížena na minimum. Do rukou se vám tedy dostává opalovací mléko nové generace, které je přírodní a obsahuje minimum chemických látek. Diochi DioSol je voděodolný a poskytuje déletrvající ochranu než opalovací prostředky smývatelné vodou. Novou ochrannou vrstvu opalovacího mléka je třeba nanášet podle potřeby znovu. Záleží především na vaší aktivitě (pobyt ve vodě, pocení).

Dávkování

Balení obsahuje 50 ml

Složení

Regenerační látky obsažené v krému:

 • Smrk ztepilý (Picea abies): brzdí množení buněk rakoviny kůže kožního melanomu a má repelentní účinek na některý hmyz
 • Pemou (Fokienia hodkinsi): má repelentní účinek na komára Aedes aegypti, který přenáší parazita způsobující žlutou horečku
 • Kyselina kaprylová : mastná kyselina s antimykotickým působením
 • Lypacidy: ochrana před slunečním zářením, podpora obnovy a hojení pokožky
 • Vitamín E: má antioxidační účinek, vychytává volné radikály a tím brání předčasnému stárnutí pokožky.

Aqua, Methylene Bis-Benzotriazolyl Tetramethylbutylphenol(and)Aqua(and)Polyglucoside(and)Propylene, Glycol(and)Xantham gum, Octyl Methoxycinnamate, C 12-15 Alkyl Benzoate, Octyl Stearate, Caprylic/Capric Triglyceride, Glycerin, Polyglyceryl-3 Methylglucose Distearate, Butyl Methoxydibenzoylmethane , Cetylalcohol, Triacontanyl PVP, Capryloyl glycine, Undecylenoly glycin, Caprylyl Glycol, Steareth-10 Allyl Ether/Acrylates Copolymer, Tocopheryl Acetate, Dimethicone, Sodium hydroxide q.s.,Citric acid q.s.,Parfum.

Země původu

vlajka-ceska Česká republika

Regenerace-ve-sfere

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací zde.