MYSTIK čisticí prášek

 
  • 1 z 2
 

Odstraňuje vodní kámen a usazené skvrny od kávy a čaje z konvic, kávovarů, nádobí, porcelánu a skla. Čistí příbory ze stříbra a drahých kovů a má antibakteriální účinky.

Koupit

Dostupnost Skladem u dodavatele
145,60 Kč
Kategorie BIOTRIM
 

Čisticí prášek BioTrim MYSTIK pro přípravu roztoku. Účinně odstraňuje odolné znečištění z interiérových předmětů ze skla prvotřídní kvality a křišt‘álu. Rychle odstraňuje usazené  kávové a čajové skvrny a vodní kámen z konvic, kávovarů a nádobí z porcelánu a skla. Šetrně čistí příbory ze stříbra a drahých kovů. Má antibakteriální účinek.

ZPŮSOB POUŽITÍ

Pro odstranění vodního kamene odměřte 15 g prášku, zalijte 1,5 litry horké vody, za 15 minut opláchněte několikrát studenou vodou.

Pro čištění vytrvalých skvrn z křišťálu, skla, porcelánu, příborů připravte roztok v poměru 30 g prášku na 3 litry vody, vložte do roztoku příbory na 15 minut, poté je opláchněte studenou vodou. V případě obzvláště odolného znečištění lze zvýšit koncentraci a dobu působení o polovinu.

Složení

Uhličitan sodný peroxyhydrát, uhličitan sodný.

Výrobce

Greenway


Pokud Vás tento produkt zaujal,  potřebujete poradit nebo se dozvědět něco více, napište nám a rádi Vám pomůžeme. Kanálů je spousta - náš mail, icon-facebook-50 facebook, messenger nebo nejlépe chat, který vidíte na této stránce Chatbot

 

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací zde.