MYSTIK čisticí pasta

 
 

Pasta účinně odstraňuje odolné nečistoty včetně rzi, spálenin, tuků na povrchu nerezu, skla, plastu, keramiky a porcelánu

Koupit

Dostupnost Skladem u dodavatele
145,60 Kč
Kategorie BIOTRIM
 

Čisticí pasta BioTrim MYSTIK má široké použití. Účinně odstraňuje odolné znečištění, včetně rzi, spáleniny, tuku, z povrchů z nerezi, skla, plastu, keramiky, porcelánu. Jemně leští, dodává lesk povrchům. Unikátní složení z komponent přírodního původu. Neobsahuje toxické složky, je zcela biologicky rozložitelná.

Tip: Velmi dobře funguje v kombinaci s kotoučem ULTRA INVOLVER

ZPŮSOB POUŽITÍ

Naneste pastu na zvlhčený povrch, který budete čistit. Povrch otřete vlhkou utěrkou z mikrovlákna. V případě odolného znečištění použijte houbu nebo kartáček z mikrovlákna. Pro odstranění znečištění ze skla, zrcadel a jiných lesklých povrchů použijte vodní roztok pasty zředěné v poměru 1:5. Naneste roztok na povrch utěrkou nebo houbou, otřete povrch suchou utěrkou z mikrovlákna.

Datum spotřeby

3 roky.

Složení

Oxid křemičitý, upravená voda, glycerin, limonen.

Výrobce

Greenway


Pokud Vás tento produkt zaujal,  potřebujete poradit nebo se dozvědět něco více, napište nám a rádi Vám pomůžeme. Kanálů je spousta - náš mail, icon-facebook-50 facebook, messenger nebo nejlépe chat, který vidíte na této stránce Chatbot

 

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací zde.