Mop Aquamatic

 
Novinka Efekt lupa
 • 1 z 4
 

Univerzální mop se dvěma návleky z mikrovlákna na podlahu i jiné povrchy

Koupit

Dostupnost Skladem u dodavatele
2 028,40 Kč
Kategorie AQUAMATIC
 

Exkluzivní úklidové pomůcky řady AQUAmatic jsou originální, módní a uživatelsky příjemné. Jedná se o multifunkční pomůcky, vybavené pohyblivými klouby a skládacími mechanismy. Vysoká kvalita materiálů, univerzálnost použití, spolehlivost a ergonomika těchto výrobků z nich dělá nezbytné pomocníky v každé domácnosti.

Čisticí návleky na úklid povrchů, použité ve výrobcích řady AQUAmatic jsou vyrobeny z ultratenkého štěpeného mikrovlákna zpracovaného nejnovějšími textilními technologiemi. Každá nit mikrovlákna ze speciálně kombinovaného polyesteru a polyamidu je na osmi místech podélně rozříznuta, čímž se utvoří mikroskopické štěrbiny po celé délce vlákna. Díky této charakteristice dochází ke vzlínání: pod vlivem síly povrchového napětí se vlhkost spolu s nečistotami a prachem odloučí od čištěného povrchu a přestoupí do struktury látky.

Nejmodernější high-tech mop umožňuje snadno umýt podlahu, odstranit nečistoty ze stropu a stěn s minimálním úsilím a minimálními nároky na čas. Mop má originální konstrukci, díky níž se velice příjemně ovládá a umožňuje zkrátit čas na úklid. Odolné úchyty umožňují rychlou výměnu mycích návleků. Mop má speciální otočný mechanismus zlepšující jeho ovladatelnost. Sada AQUAMATIC mop obsahuje dva čisticí návleky z mikrovlákna, které zajišťují ekologicky šetrný úklid a umožňují vytvořit bezpečné prostředí pro děti, těhotné ženy a osoby se zvýšenou citlivostí pokožky, alergií nebo astmatem. Díky mopu AQUAMATIC bude Váš úklid jednoduchý, rychlý a kvalitní. AQUAMATIC mop šetří Váš čas i peníze!

SADA OBSAHUJE:

Hlavice mopu

Díky integrovanému kloubu se hlavice otáčí do libovolného směru, čímž zajišťuje kvalitní úklid různých povrchů. Originální tvar se  zaoblenými okraji a speciálními výstupky umožňuje snadno zvládnout jakékoli nečistoty. Gumový prvek zmírňuje tlak na povrch a pevně udržuje mycí návlek. Pohyblivý spoj, který propojuje hlavici a teleskopickou tyč je z vysoce kvalitního materiálu a odolá i intenzivní zátěži. Příchytky pohodlně a pevně drží čisticí návleky a umožňují jejich rychlou výměnu.

Univerzální teleskopická tyč

Pomocí otočného mechanismu lze nastavit libovolnou délku teleskopické tyče od 77 do 128 cm. Díky tomu je možné používat mop nejen na umývání podlahy, ale i stěn či stropu. Tyč je vhodně pogumovaná tak, aby během úklidu neklouzala v rukách.

Návlek pro suchý úklid

Umožňuje rychle a kvalitně setřít velké plochy. Díky unikátní struktuře materiálu Brosse mop výborně stírá prach a nečistoty jak z podlahy, tak ze stěn a stropu. Ideálně se hodí pro péči o parkety a laminátové podlahy.

Návlek pro mokrý úklid

Dvoustranný návlek výborně myje plochy, odstraňuje nečistoty a nezanechává šmouhy. Návlek opatřený vlákny dokonale provede běžný mokrý úklid, setře špínu a absorbuje vodu. Hladká strana umožňuje pečlivě a důkladně odstranit odolné nečistoty bez poškození povrchu.

MONTÁŽNÍ NÁVOD

 1. Umístěte teleskopickou tyč do otvoru v hlavici a utáhněte šroub ve směru hodinových ručiček až na doraz
 2. Uvolněte úchyty na hlavici mopu a vložte do nich okraje návleku, poté úchyty zajistěte
 3. Nastavte délku teleskopické tyče. Uvolněte otočný mechanismus, otočte horní část rukojeti proti směru hodinových ručiček, nastavte požadovanou délku a zajistěte otočením ve směru hodinových ručiček
 4. Mop je připraven k použití

POKYNY K POUŽITÍ:

 • Aby vám mop sloužil dlouhou dobu a úklid vám přinášel radost, zacházejte s výrobkem opatrně
 • Vyvarujte se kontaktu s topnými tělesy a zabraňte deformaci mopu
 • Vyhněte se nadměrnému mechanickému namáhání během sestavování a použití výrobku. Opatrně uvolňujte úchyty čisticích návleků
 • Chcete-li dosáhnout kvalitního výsledku, používejte originální návleky z mikrovlákna
 • Nenechávejte po úklidu návleky z mikrovlákna mokré na mopu. Doporučujeme návleky vyprat a usušit zvlášť
 • Chcete-li zachovat jedinečné vlastnosti a funkčnost návleku, dodržujte pokyny k použití výrobků z mikrovlákna

POUŽITÍ VÝROBKŮ Z MIKROVLÁKNA:

 • Používat přesně podle pokynů uvedených na obalu
 • Prát mýdlem nebo s použitím jemného čisticího prostředku, bez bělidla a aviváže, zvlášť od výrobků z jiných materiálů
 • Při obzvláště silném znečištění lze výrobek vyvařit (zvlhčit, důkladně namydlit a vložit do vařící vody nejvýše na tři minuty)
 • Nepoužívat při vysoké teplotě (neotírat vyhřívané spotřebiče: vařiče, ohřívače, lampy; nepoužívat v saunách)
 • Nežehlit
 • Nesušit na horkých radiátorech
 • Neprat v pračce  a nesušit  v sušičce
 • Vyvarovat se kontaktu mikrovlákna AQUAmagic s prostředky domácí chemie

 Pro zachování jedinečných vlastností a vzhledu výrobků z mikrovlákna AQUAmagic je nutné dodržovat pokyny k použití. Při dodržení všech pokynů činí doba použitelnosti výrobků až dva roky.

Výrobce

Greenway


Pokud Vás tento produkt zaujal,  potřebujete poradit nebo se dozvědět něco více, napište nám a rádi Vám pomůžeme. Kanálů je spousta - náš mail, icon-facebook-50 facebook, messenger nebo nejlépe chat, který vidíte na této stránce Chatbot

 

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací zde.