ULTRA kotouč INVOLVER

 
  • 1 z 2
 

Houba je určena k odstranění veškerých nečistot, zažrané špíny, mastnoty a odolných skvrn

Průměr: 12 cm

Koupit

Dostupnost Skladem u dodavatele
257,50 Kč
Kategorie AQUAMAGIC
 

Houba je vytvořena za pomoci inovativního vlákna „Involver“, ve kterém se ultratenké štěpené mikrovlákno opakovaně obtáčí kolem jádra tvořeného pevným peelingovým vlasem. Díky speciálnímu trojitému řezu, který umožňuje produkt snadno tvarovat dle potřeby, se houba pohodlně používá a umožňuje dosahovat při úklidu těch nejlepších výsledků. Je určena k odstranění veškerých nečistot, včetně odolných skvrn, zažrané špíny a mastnoty.

Důležité! Nepoužívejte na leštěné a lakované povrchy a povrchy z nerezové oceli.

Určeno pro mokré čištění. Před použitím namočte a vyždímejte.

Tip: Kotouček výborně funguje v kombinaci s čisticí pastou MYSTIK. V tomto spojení Vám pomůže odstranit starou odolnou špínu - například rez na parapetech, dřezu, zašlé spáry, šmouhy od gumové obuvi, lepidlo na nábytku, rámy oken, popsané zdi, zaschlou barvu na vlasy na umývadle, žaluzie. Zkrátka vše, s čím jste dosud bojovali s běžně dostupnými prostředky.

Výrobce

Greenway


Pokud Vás tento produkt zaujal,  potřebujete poradit nebo se dozvědět něco více, napište nám a rádi Vám pomůžeme. Kanálů je spousta - náš mail, icon-facebook-50 facebook, messenger nebo nejlépe chat, který vidíte na této stránce Chatbot

 

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací zde.