TWIST rukavice pro všechny typy úklidu

 
  • 1 z 2
 

Skvělý pomocník při úklidu. Chrání ruce před kontaktem s nečistotou

Rozměr: 25 x 19 cm

Koupit

Dostupnost Skladem u dodavatele
514,90 Kč
Kategorie AQUAMAGIC
 

Rukavice je vyrobena s použitím inovační nitě Twist, která tvořena metodou tkaní ze štěpeného ultratenkého mikrovlákna v podobě vláken skroucených do spirály. Díky této textuře má rukavice schopnost absorbovat a udržovat vlhkost, nečistoty a prach v objemech značně přesahujících váhu samotného materiálu. Prodloužený zeštíhlený vlas umožňuje bezproblémově pronikat do těžko přístupných prohlubní a štěrbin.

Díky ergonomickému zpracování rukavice pevně drží na ruce. Elastická manžeta zakrývá zápěstí a chrání ruku před kontaktem s nečistotou. Snadno a rychle  odstraňuje odolné nečistoty. Ideálně se hodí jak pro mokrý, tak i suchý úklid bez použití chemických prostředků.

Tip: Pro mokré použití doporučujeme rukavici TWIST v kombinaci s pracími ubrousky BLANC UNIVERSÁLNÍ.
- Do vodní lázně vložíte jeden ubrousek, který se zcela rozpustí
- v této lázni namočíte rukavici a můžete se pustit do úklidu sedačky, koberců, potahů v autě atd. Kvalitně vyčistí fleky a navíc příjemně provoní! 

Výrobce

Greenway


Pokud Vás tento produkt zaujal,  potřebujete poradit nebo se dozvědět něco více, napište nám a rádi Vám pomůžeme. Kanálů je spousta - náš mail, icon-facebook-50 facebook, messenger nebo nejlépe chat, který vidíte na této stránce Chatbot

 

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací zde.